Mgr. Václav Hus

Našel jsem práci, do které chodím s radostí, a proto ji dělám na 120 %. Mojí satisfakcí jste Vy - spokojení klienti, kteří se za mnou znovu a znovu vracíte. A za to Vám vřele děkuji...

Budu rád, když s prosbou o radu přijdete právě za mnou. V „realitní džungli“ se pohybuji již dlouho a najít pro Vás to správné řešení je pro mě otázkou cti. 

Co Vám nabízím:

  • Fotografie a videa z dronu včetně jejich úprav (zachycují nemovitost včetně okolí a k lepší orientaci na fotce či ve videu, prodávaný objekt zvýrazním, či jinak odliším, včetně rozměrů jakou jsou šířka, délka a rozloha).
  • Profesionální fotografie - všechny fotografie jsou foceny bez zrcadlovým fotoaparátem NIKON Z6 ze stativu a to metodou expozičního bracketingu (sloučení 5 fotografií do jednoho dokonalého snímku).
  • Video – prohlídku, jak interiéru, tak exteriéru (aby obraz nebyl "roztřepaný" je vše točeno pomocí stabilizačního 3osého gimballu).
  • 3D virtuální prohlídka Matterport - pomocí 360° kamery nasnímám celou nemovitost a výsledkem je 3D scan (pro ty, co přesně neví co to znamená, tak je to obdoba procházení map pomocí street view od Google maps), můžete si celou nemovitost virtuálně projít z pohodlí domova.

Těším se na spolupráci.

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

NAKLONOVAT PROSÍM

Jiří M.

kdyby jste si ho naklonovali,tak jiné můžete hned vyhodit

Jiří M.

Již několikrát jsme využili služeb pana magistra a jsme velice spokojeni. Vždy velice vstřícný, vždy je vše připravené. Skvělá komunikace. Děkujeme.

Hana F.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
773 772 032
E-mail:
vaclav.hus@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
8.května 455/18
779 00 Olomouc

Zanechejte makléři zprávu