Martin Romanov

Už od dětství mě bavil obchod. V době, kdy se mezi dětmi ve velkém kšeftovalo s hokejovými kartičkami, dokázal jsem zobchodovat i nemožné. V té době jsem objevil svou vášeň pro obchod.

V realitách pracuji od roku 2011. Začínal jsem v Olomouci v menší regionální realitní kanceláři. Pro svůj začátek jsem si ale vybral špatnou dobu. Ve všech oblastech byla cítit ekonomická krize, a tak jsem svůj první prodej uskutečnil až po pěti měsících. Poté jsem se nějakou dobu nemohl práci naplno věnovat a přišel jsem o portfolio svých nemovitostí. Věděl jsem však, že reality a obchod jsou pro mě to pravé a chci pracovat pro velkou a silnou společnost. STING pro mě byla jasná volba. Zde jsem v roce 2013 začínal jako obchodník s nemovitostmi. Od té doby jsem zprostředkoval prodej/pronájem více než 120 nemovitostí v regionu Bruntál. Momentálně působím na pozici regionálního manažera pro pobočky Bruntál a Jeseník.

Ve své práci se řídím heslem: „Vy prodáváte, my se staráme“.

Mým cílem je, aby makléři byli skuteční odborníci a profesionálové ve svém oboru, kteří se korektně a efektivně dokážou postarat o každou realitní transakci k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Zároveň chci, aby měli oči vždy otevřené pro různé obchodní příležitosti a nebáli se používat nejnovější trendy a produkty skupiny STING.

Pracuji pro společnost, která je pro své klienty schopná zařídit všechny záležitosti související s prodejem/pronájmem nemovitostí od právního servisu až po financování, a to vše pod jednou střechou. Už kvůli tomu stojí za to poznat se, nemyslíte? Těším se na kontakt s Vámi. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocené pobočky: Bruntál, Jeseník

Makléř: Monika Lašáková

Bez textového hodnocení

Pravomila F.

Makléř: Silvie Kovalčíková

Bez textového hodnocení

Roman Č.

Makléř: Silvie Kovalčíková

Bez textového hodnocení

Jaroslav Z.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 582
E-mail:
martin.romanov@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Revoluční 9-11
792 01 Bruntál

Zanechejte makléři zprávu