Filip Secký

Několik let jsem pracoval v gastronomii, ale cítil jsem, že potřebuji změnu. Vždycky mě lákaly reality, a proto jsem se rozhodl, že se vydám tímto směrem. Je to zvláštní, ale už předem jsem věděl, že reality jsou ta správná pracovní a životní cesta.

Bylo mi jasné, že pokud to chci někam dotáhnout, budu potřebovat podporu silné společnosti, která mi na mé cestě pomůže. Proto jsem si vybral STING, pod jehož záštitou jsem nastoupil v roce 2013 na pozici realitního makléře na pobočce Olomouc. Několik let jsem sbíral zkušenosti, pracoval na sobě a učil jsem se, až jsem se vypracoval na pozici manažera. V současnosti působím jako manažer poboček Olomouc a Šumperk. Je pro mě důležité, aby mí makléři věděli, že jsem tady pro ně a vždy jim pomůžu. Stejný pocit se snažím přenést i na mé klienty, protože vím, že není snadné svěřit prodej své nemovitosti někomu cizímu. Důvěra mezi obchodníkem a klientem je pro mě velmi důležitá, protože je klíčem ke zdárnému průběhu obchodního případu.

Na STINGu si vážím toho, že je zde velice přátelská, rodinná atmosféra a férové jednání. I kvůli tomu ve STINGu pracuje skoro celá moje rodina, a to na různých pracovních pozicích.

Pokud potřebujete poradit nebo pomoci od člověka, který svou práci dělá opravdu rád a zodpovědně, kdykoliv se na mě obraťte. 

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

96 %

Hodnocené pobočky: Olomouc, Šumperk, Svitavy

Makléř: Hana de Hoogová

Bez textového hodnocení

Tereza G.

Makléř: Hana de Hoogová

Bez textového hodnocení

Kateřina V.

Makléř: Libor Oharek

Děkujeme za perfektní a profesionální přístup. Velmi nám pomohlo, že se pan Oharek vždy přizpůsobil naším časovým možnostem a byl k dispozici na telefonu v případě našich dotazů ohledně prodeje nemovitosti.

Eva K.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Video prohlídky

Nemovitosti zobchodované za poslední rok

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
606 662 853
E-mail:
filip.secky@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Hlavní třída 433/25
787 01 Šumperk

Zanechejte makléři zprávu