Dagmar Kunzová

Jsem specialistka na trh s nemovitostmi  ve společnosti realitní kanceláři STING od roku 2008,  mojí specializací je prodej a pronájem bytů v Opavě.

Ve společnosti STING jsem našla práci, do které chodím s radostí a je to práce která mě naplňuje a uspokojuje. I to je  důvod, proč ji dělám tolik let. Za dobu svého působení jsem prodala a pronajala více než 370 bytů v Opavě a okolí.

Našla jsem práci která je rozmanitá. Každý prodej, pronájem, každá nemovitost je jina a je pro mě výzvou. Každý obchodní případ je propojen s konkrétním lidským příběhem a já mohu být díky kleintům jeho součástí.  Jsem si totiž vědoma toho, že pro většinu lidí se jedná o úkon který dělají jednou za život a ke svým klientům tedy přistupuji individuálně a s respekterm.

Nějvětším oceněním mojí práce je, když se klienti opakovaně vracejí s žádostí o pomoc při zprostředkování prodeje nebo koupi nemovitosti. Pokud mě navíc doporučí svým známým a přátelům, nemohu si přát víc.

Těším se na další kontakt s vámi.

Dáša

Kontaktní formulář

E-book ke stažení

Víte, jaké zdánlivé maličkosti mají veliký vliv na rychlost prodeje Vaší nemovitosti? Víte, že zanedbáním některých povinností se můžete dostat do konfliktu s úřady? Nabízím Vám ke stažení e-book 8 chyb při prodeji nemovitosti. Vyplňte do formuláře svou e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mail s e-bookem.

98 %

Hodnocení makléře

Bez textového hodnocení

Dagmar Z.

Bez textového hodnocení

Monika T.

Bez textového hodnocení

Radka S.

Zobrazit všechna hodnocení

Nabízené nemovitosti

Nemovitosti aktuálně v nabídce

Zobrazit všechny nabízené nemovitosti

Zobchodované nemovitosti

Zobrazit všechny zobchodované nemovitosti

Kontakty

Telefon:
724 670 581
E-mail:
dagmar.kunzova@rksting.cz
Web:
www.rksting.cz
Adresa:
Dolní náměstí 1
746 01 Opava

Zanechejte makléři zprávu